Jednoho dne lidem dojde k srdcím pravda, jak je to s volbami. Svoboda volebního systému nikdy nebyla svobodou, natož aby dala lidem do rukou možnost zvolit si svou vlastní budoucnost. Jednoho dne lidem dojde, že jediným správným krokem, jak dojít naplnění sebe u voleb, je k nim nepřijít. To je jediná správná volba. Až nastane ten den, kdy k volbám nikdo nepřijde, bude zvoleno. Každý sám za sebe, každý srdcem pro celek. Není již žádné demokracie nikde ve světě. Prohlédněte tuto iluzi. Nenechte se znovu vtáhnout do hry. Dát svůj hlas? Proč? Proč budete odevzdávat část sebe samých? Svůj hlas nechte sobě. Buďte sami sebou. O demokracii si můžete přečíst v příběhu. Démon Kracius jest jeho jméno. Nenechte se již více brát sílu a životní energii. Není to volání ke svržení řádu a uvalení světa do anarchie. Ó nikoliv.. Svět již svůj řád dávno má, vždy ho měl, na jeho povrchu přežilo několik posledních zástupců těchto dob. Neúnavně svým osobním příkladem předávali poselství, jak žít. V harmonii s přírodou, v harmonii se sebou samými. V lásce k životu. Bez voleb i politiků. Politikům pomůžeme od jejich hledání svatého grálu tím, že jim ukážeme, kde ho hledat a jak žít. Hledat v sobě a žít vlastní život. Začít můžeme směle tím, že volby prostě pro nás nebudou. Co myslíte, že by stalo, kdyby k volbám NIKDO nepřišel? Položte si tuto otázku a upřímně si sami sobě odpovězte.

Mohlo by se vám také líbit:

4 komentář

 1. Tohle opravdu nemůžete myslet vážně. Myslíte trochu na to, co může článek tohoto typu způsobit? Zadám Vám pár otázek, na které je dobré si odpovědět.
  1) Kdo má vžité, že k volbám musí a vždy dává hlas určité straně, jelikož jim příjde minulý režim vlastní?
  2) Přečte si takový článek výše tento typ lidí? Nebo spíš tento článek ovlivní větší procento mladých lidí, kteří jsou z větší části prodemokratičtí?
  3) Kdo byl při minulých volbách na třetím místě s počtem volebních hlasů?
  4) Vážně by vám nevadil opět minulý režim?
  5) Pokud by se tato UTOPIE stala realitou, tak kam by to mířilo se vzděláním, a jinými státem spravovanými oblastmi našeho života?
  6) Pokud by se tato UTOPIE stala realitou, bylo by možné, že by Putin rozšířil Rusko o další území?
  7) Co znamená Anarchie? Neznamená náhodou bezvládí? („Bez voleb i politiků.“)
  8) Kdo by dával směr osobám s nižším intelektem a silnějšími základními instinkty?
  9) Nevedl by tento typ „řádu“ k tomu, že by se někdo prohlásil za krále a ostatní by mu sloužili?
  10) Kam by v této utopii zmizeli instinkty a pudy?
  11) Co by způsobilo, že by si silnější nevzal něco od slabšího za použití síly? Či chytřejší od hloupějšího za pomoci rozumu?
  12) Proč ani ve smečce zvířat nemůže tento přirozený řád fungovat? (Můžete argumentovat idealizovanými popisy smečky, ale pokud vezmeme ku příkladu smečku vlků, tak za prvé je tam vůdce a je tam hierarchie, která způsobuje plné nasycení vůdce a hladovění nejnižších omeg v případě nedostatku potravy a za druhé, je tam i agrese, která způsobuje smrt vůdce a nahrazení jeho role útočníkem. ) Samozřejmě tam jsou i tací členové smečky, kteří neútočí na nikoho a žijí mírumilovně, ale jsou i ostatní členové smečky a hlavně hierarchie. Není toto přirozený řád? Nebo pokud se podíváme na Primáty, kteří jsou „svobodní“ odkázáni na život na stromech aby je neulovili nějaké šelmy, je toto vážně svoboda? je útěk před smrtí svoboda? nebo je spíš svoboda, kdy nikdo nemusí nikam utíkat?

  1. Dobrý den, na Vaše otázky si budete muset odpovědět sám, věřím, že odpovědi v sobě najdete. Z čeho máte tak obrovský strach?
   Článek svůj účel splnil, oslovil dostatek lidí. A splnil by ho i v případě, kdyby oslovil jednoho jediného. Každý máme právo na vlastní rozhodnutí, já Vám to Vaše neberu, je Vaše a je dobře, že máte vlastní názor, i když, dle indicií v textu, by se o tom dalo velice úspěšně spekulovat. Přeji Vám krásný a bezstarostný den.

  2. Taky mi to přijde uhozený na hlavu, jenže jsem si už zvykl, že každej člověk myslí jiným způsobem, i když ne vždycky tím správým… je to o úhlu pohledu… každej by měl věřit své vlastní pravdě…

   1. Hodně lidí se musí nejprve ke své vlastní pravdě dopracovat, vyloženě.. Času dost, Vesmír počká a my také.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..