Knižní okénko – 19. 8. 2017

Část první..

Když jsme byli s Majdou v dubnu na přednášce Jardy Duška, zapamatoval jsem si, jak Jarda nadšeně povídal o knize Pád do milosti od Adyashantiho. Nějakou dobu trvalo, než se tato kniha zjevila i u nás doma. Její čas ovšem přišel. Již patří mezi naše knižní klenoty. Neotřelým způsobem nabízí své učení v jednoduché a srozumitelné podobě. Začíst se je velmi snadné. Tak jsem se začetl.. Takřka jedním dechem. Adya je velmi moudrou Duší a úžasně skromným člověkem. To, co nám všem v knize naservíroval, mou Duši velmi hravým způsobem oslovilo. Dalo by říct, že přišlo hluboké souznění bez výjimek. Buď je to tedy vybroušený klenot mezi duchovní literaturou (u dalších knih vždy nějaké ale bylo), a nebo se mé vědomí posunulo na jinou úroveň, což sice pociťuji, ale takto otevřeně se k tomu hlásit, by nebylo ničím jiným než výkřikem mého ega do tohoto světa. Takže volím variantu jedna. Knižní klenot v duchovní literatuře. Všem otevřeným a nespoutaným Duším, které jsou ochotny vzdát se i svého duchovního postupu doporučuji celým svým srdcem..

Část druhá..

A tady máme celičký poklad.. Kompletní série Zvonící cedry o Anastasii..

Když už jsme u knižních klenotů využiji tohoto okénka ještě v jeho druhé části. Ještě delší dobu jsme kroužili kolem Vladimíra Megreho a jeho edice Zvonících Cedrů.. Anastasia nám polehoučku, potichoučku a přímo do srdíček šeptala, že její čas příchodu k nám se blíží. Stalo se tak nedávno.. První knihu z celkového počtu deseti jsem rozečetl včera.. Divoce sladkým způsobem rozvibrovala strunu mé Duše.. To musí stačit..  Přes webové stránky https://www.anastasia.cz jsme si objednali celý komplet , protože jsme to tak cítili. Mít je všechny najednou. Tak se stalo a přišly k nám, všechny a s krásným dárkem v podobě cedrových korálků..

Cedrové korálky alá srdíčko.. Krásný to dárek, děkujeme..

Nevím, jakým způsobem jsou knihy dopravovány, já jsem zvolil služeb České pošty.. Buď tedy Česká pošta zavedla novinku v doručování, nebo se stal zázrak. Knihy, krásně zabalené v příjemných sáčcích i s dárkem v papírové kabele, donesl až k nám domu Anděl.. Neměl jsem možnost se s ním setkat, byl jsem v práci, tak se předání konalo přes Madlenku.. Žádná doručovací adresa, žádné podepisování přebrání zásilky.. Prostě přilétl Anděl s kabelou, v ní dárek ohromné velikosti, předal ho a zase odlétl.. Knihy samotné jsou naplněné skutečnou aureolou lidsky božské hodnoty.. Tímto způsobem předání se k nim lehce přimotalo cosi andělského a nebeského. Srdíčko juchá a plesá.. Tiše a vesele děkuje, za knihy, za dárek, i za anděla.. Přiznám se, že jsem se tak začetl do prvního dílu, že jsem četl i v práci o přestávkách.. Informace obsažené v knize se zdají tak neuvěřitelné.. Pro nezasvěceného. Pro člověka, který ztratil svou sílu. Ovšem pro člověka-boha, který již nahlédl pod pokličku své vlastní síly, je to balzámem. Prý mají samotné knížky moc měnit lidem život.. Možná.. Kdo ví. Jedno je jisté.. Jak jednou člověk otevře oči, skutečně je otevře, což znamená, že na sebe i okolí pohlédne srdcem, vidí vše navždy jinak. Skutečně, bez masek, iluzí a toho, co nám bylo sázeno do mysli. Uvidí zcela jasně, pozná pravdu, protože pozná sám sebe.. Ke komu se již Anastasia dostala, potvrdí má slova, že v knihách jsou informace kvalit Srdce a samotných Bohů.. Nás lidí.. My jsme Bozi.. 

Zahloubán do čtení.. Ano, tady je to ilustrativně.. Jinak zcela, oddaně, celým Srdcem a celou Duší..

Mohlo by se vám také líbit: